Poděkování paní Vrbatové

54. ročník Krkonošské 70

 

Vážení přátelé Krkonošské 70!

 

54. ročník K70 je minulostí. Doufáme, že jsme jako pořadatelé nezklamali a připravili pro Vás, účastníky, hezký závod.

Počasí bylo docela dobré i když sníh asi nic moc. Je velmi těžké tento závod připravit tak, abychom se zavděčili všem. Ohlasy byly ale velmi dobré, kritika minimální a tak se budeme těšit na ten půlkulatý 55. ročník.

 

 

Dovolte, abych zde poděkovala všem rozhodčím, kteří po trase zabezpečovali regulérnost závodu, všem na občerstvovacích stanicích, kteří pro vás zabezpečovali stravu, technické četě ze zimního stadionu v Trutnově a z krytého bazénu, kteří se starali o stavění a bourání v prostoru startu a cíle, ale nejenom tam, skupině, která zabezpečovala občerstvení v cíli (čaj pro závodníky a pro rozhodčí párečky), ORANGE cateringu za výborný gulášek pro závodníky, pracovníkům areálu Svatý Petr, pracovníkům Mega Plus Janské Lázně a SKI Pec za úpravu tratí, rozhodčím v prostoru startu a cíle, kteří prostáli celý den venku, časomíře ze SKIPu za včasné výsledky a v neposlední řadě zaměstnancům sekretariátu TJ za celou přípravu tohoto velmi náročného závodu.

 

Přiložené fotografie dokladují, že závod je pro někoho úsměvný, pro někoho těžký , ale pro všechny určitě krásný, s úžasnými zážitky.

 

Margaret Vrbatová,

předseda org.štábu K70 a tajemnice TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV o.s.

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965

logo stopa pro zivot