59.ročník Krknonošské 70 - ZRUŠENA

Legendární závod hlídek a po dva roky i závod jednotlivců v rámci "STOPY PRO ŽIVOT" v běhu na lyžích - Krkonošská 70 - se letos nepojede. Deset dní před startem 59. ročníku musíme jako hlavní organizátoři oznámit smutnou zprávu, že z důvodu nedostatku sněhu a regulérnosti musíme závod zrušit.

K70 420x241 2014  kopie

59.ročník KRKONOŠKÉ 70 - KOOPERATIVY - nejsou jen závody

Pro všechny milovníky "bílé stopy" jsme pro letošní ročník připravili opravdu velké překvapení. Naši partneři Vám přímo v areálu nabídnou své zboží v akčních setech a pro ty nejlepší čekají ceny pro vítěze. Na koho a na co se můžete těšit ? Na čtyřkolky a sněžné skůtry, pivo Ferdinand, Reastart, zboží od společnosti SWIX, Leki ,Majola a Mico, testování lyží a mazací servis ..... prostě BOMBA !!

CHECK naše PARTNERY

ariticat black Auto Soucek FerdinandA LEKI Logo NEU bg red-round

maloja black Mico

Restart logo SWIXA 

 

Krkonošská 70 na FB

Krkonošská 70 je i pro milovníky sociálních sítí již nyní na Facebooku. Naleznete zde všechny informace, mapy, fotogalerie a on-line informace a to i ty , které se na stránky nedávají. Staň se fanouškem Krkonošské 70 na FB. CHECK

ikona facebook 88 31 Like logo facebook f-convertido

RESTART bude pro každého závodníka na K-70

Každý závodník Krkonošské 70 Kooperativy obdrží od nás plechovku Restart Revitalizér zdarma. Pokud si kdokoliv bude chtít Restart koupit, tak jsme připravili se společností RESTART prodej v akci 1+1 za 40Kč. Chcete-li vědět co to RESTART vůbec je CHECK . Chutná to moc dobře ....

Restart logo

banner-krkonosska-70-2014

 

SPZ 2014 468x60

 

59.ročník Krkonošské 70 - Kooperativy je zrušena!

Legendární závod hlídek a po dva roky i závod jednotlivců v rámci "STOPY PRO ŽIVOT" v běhu na lyžích - Krkonošská 70 - se letos nepojede. Deset dní před startem 59. ročníku musíme jako hlavní organizátoři oznámit smutnou zprávu, že z důvodu nedostatku sněhu a regulérnosti musíme závod zrušit.
Zjišťovali jsme si aktuální situaci ve střediscích ve Špindlerově Mlýně, Peci pod Sněžkou a Ski areálu Černá hora, kudy vede trasa závodu, a bylo nám sděleno, že situace ohledně souvislé pokrývky sněhu je opravdu kritická. Některé úseky jsou úplně bez sněhu, některé pokrývá pouze nafoukaný poprašek. Optimistické vyhlídky nedává ani předpověď počasí, která v tomto směru nehlásí žádnou větší změnu, a tak se popáté v historii závod neuskuteční. Současné zbytky sněhové pokrývky navíc tvoří nebezpečné ledové úseky, které při vysokohorském závodu mohou být velice nebezpečné a to především ve sjezdech. Rolba s frézou na úpravu trati potřebují určitou výšku sněhové pokrývky a ta bohužel teď prostě neexistuje. Proto za aktuálních podmínek nelze pro účastníky K-70 zajistit upravenou, regulérní a bezpečnou trať. Uvažovali jsme i o zkrácení tratě či jiné alternativě závodu, ale myslíme si, že by se tím jedinečný hřebenový závod K-70 pouze devalvoval.

Nás jako pořadatele odvolání závodu velmi mrzí, protože po logistické stránce byl letošní ročník připraven velmi dobře. Na závodníky čekalo mnoho zlepšení jak v zázemí závodu, tak na trati, vše si tedy ponecháme na jubilejní šedesátý ročník. Věříme, že nám zachováte přízeň a v příštím roce se opět potkáme na Krkonošské 70. Letošní startovné samozřejmě všem přihlášeným závodníkům vracíme ve stoprocentní výši.

Naposledy ke zrušení závodu došlo v roce 2008. Tehdy byl však 53. ročník odvolán až na poslední chvíli ráno před startem, kdy se nad Českou republikou přehnala vichřice Emma.

Za organizační tým K-70
Mgr. Radek Horák

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965

logo stopa pro zivot